X

کلینیک تخصصی زنان و نازایی

کلینیک تخصصی زنان و نازایی

کلینیک تخصصی زنان با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و دستگاه های تشخیصی و درمانی و با همکاری متخصصان زنان و نازایی و با تلاش کارشناسان مجرب مامایی ، آمادگی کامل جهت ارائه خدمات را دارد. در این کلینیک ابتدا وضعیت خانم توسط مامای مرکز مورد برسی‌ قرار می‌گیرد. در این ویزیت ماما بعد از گرفتن شرح حال ، تاریخچه بیماری ها و سوابق خانوادگی ، آزمایش های اولیه همچون آزمایش های هورمونی ، تست پاپ اسمیر و در صورت لزوم عکس رنگی از رحم از رحم را درخواست می کند.

پزشک زنان و نازایی پس از معاینه خانم و مشاهده پرونده و بررسی نتایج آزمایشها، روش درمانی مناسب را پیشنهاد می نماید. پزشک زنان ممکن است به بررسیهای بیشتری به کمک اولتراسونوگرافی واژینال (Vaginal Ultrasonography)، هیسترو سونوگرافی ( Hystrosonography) یا لاپاراسکوپی(Laparoscopy) و هیستروسکوپی تشخیصی(Hystroscopy) نیاز داشته باشد که پس از حصول نتایج این بررسیها، با زوجین در مورد درمان لازم مشاوره می شود و سپس سیکل درمانی شروع می شود.


اگر بیمار نیاز به درمان دارویی داشته باشد بعضی از داروهای تخصصی درمان ناباروری در این مرکز در اختیار بیماران قرار داده می‌شود. در طی مراحل درمان (چه درمان دارویی و چه عملهای جراحی) تعدادی از بیماران بصورت طبیعی باردار می‌شوند و دیگر نیازی به روش‌های درمان ناباروری پیدا نمی‌کنند.

در این کلینیک با حضور متخصصین زنان ، خدمات تشخیصی و درمانی ذیل ارایه می گردد :

 1. ویزیت و درمان بیماریهای زنان
 2. مشاوره روشهای پیشگیری از بارداری
 3. مشاوره قبل و بعد از ازدواج
 4. اعمال جراحی سرپایی
 5. مراقبت و کنترل بارداری در طی دوران حاملگی
 6. سونوگرافی بیماریهای زنان و حاملگی به روش ترانس ابدومینال و ترانس واژینال
 7. لاپاراسکوپی تشخیصی و درمانی
 8. هیستروسکوپی تشخیصی و درمانی
 9. مشاوره حین بارداری
 10. آمنیوسنتزیس
 11. بیوپسی از جفت
 12. کورتاژ تشخیصی ، درمانی و سرکلاژ
با ما در ارتباط باشید

دی ان ان