X

تاریخچه مرکز

تاریخچه مرکز

اولین سنگ بنای مرکز درمان ناباروری حضرت مریم(س) با همت زنده‌یاد دکتر اسماعیل شهیدی و با آینده‌نگری بی‌همتای ایشان در شناخت نیازهای جامعه، در سال 1378 در شهر ساری گذاشته شد.

هدف اصلی از تاسیس این مرکز، ارایه درمان‌های کمک باروری متمرکز و تخصصی به زوج‌های نابارور این شهر بود. با سپردن مدیریت آن به فرزند ایشان سرکار خانم دکتر مریم شهیدی از سال 1383، مرکز درمان ناباروری حضرت مریم(س) به یکی از مراکز پیشرو در ارزیابی، تشخیص و درمان ناباروری تبدیل شده است.

اکنون با گذشت نزدیک به دو دهه کار حرفه‌ای، تجربه‌اندوزی و تلاش پیگیرانه در به‌روز‌رسانی تکنیک‌های درمانی، آوازه و نام این مرکز مرزهای شهر و کشور را درنوردیده و نامی آشنا برای متقاضیان درمان‌های ناباروری در سطح کشور و منطقه شده و این امکان فراهم گشته که هر ساله صدها زوج تحت درمان قرار گرفته و به باروری موفقیت آمیز دست یابند.

تیم پزشکی مرکز درمان ناباروری حضرت مریم(س) از همکاری مجرب‌ترین و کارآزموده‌ترین متخصصان درمان نازایی و کمک باروری داخل و خارج از کشور برخوردار بوده و همراه با گروه کارشناسان ماهر و دلسوز رشته‌های جنین‌شناسی، مامایی، علوم آزمایشگاهی، روانشناسی و ...، ارایه‌ی بهترین خدمات به زوج‌های نابارور را سرلوحه تلاش‌ها و اهداف خود قرار داده است.

پیشرفته‌ترین امکانات درمانی در مرکز درمان ناباروری حضرت مریم(س) و مجاورت با مرکز جراحی محدود دکتر شهیدی که به تازگی در کنار این مجموعه تاسیس شده است همراه با مراقبت‌های ویژه پس از درمان در بیمارستان نیمه شعبان در نزدیکی این مرکز، فراهم کننده بهترین شرایط جهت آسایش و راحتی بیماران در روند درمان است.

این مرکز در ساختمان پزشکی فوق تخصصی دکتر اسماعیل شهیدی واقع شده است و با توجه به موجود بودن کلیه امکانات تشخیصی و درمانی در این مجموعه از قبیل آزمایشگاه پاتوبیولوژی بالینی، مرکز تصویربرداری و کلینیک پزشکان، مراجعین می توانند کلیه نیازهای تشخیصی و درمانی خود را در این ساختمان برطرف سازند.

در طول سال‌های گذشته در مرکز درمان ناباروری حضرت مریم(س)، تجربه و نوآوری گام به گام در کنار یکدیگر به کمک زوج‌های نابارور آمده‌اند تا با درنوردیدن راه پرفراز و نشیب درمان ناباروری، رویاها را به واقعیت تبدیل کنند.

ما مشتاقانه انتظار می‌کشیم تا رویای شما برای داشتن یک فرزند سالم و خانواه‌ای گرم را محقق کنیم.

 

 

با ما در ارتباط باشید

دی ان ان