X

دلیل انتخاب ما

دلیل انتخاب ما

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش های درمان ناباروری در مراکز فراوانی در دنیا و نیز سراسر کشور ایران ارائه می گردد. اما مرکز ما یکی از بهترین گزینه ها  برای شماست زیرا :

 

۱- تجربه و کیفیت :

دو دهه فعالیت در زمینه درمان ناباروری، پیشینه ای پربار برای ما فراهم آورده است. در کنار این تجربه طولانی،  استفاده از مدرن ترین  و پیشرفته ترین تجهیزات و به کار گیری تازه ترین روش های درمانی، محقق شدن آرزوی زوج های نابارور زیادی را ممکن کرده است.  مایه افتخار ما است که پروفسور صفا الحسنی استاد بزرگ جنین شناسی جهان کنترل کیفی آزمایشگاه جنین شناسی ما را برعهده دارند.  

 

۲- نرخ باروری بالا :

 ما به داشتن آمار موفقیت بالا در طی سالهای متمادی می بالیم. مرکز درمان ناباروری حضرت مریم (س) توانسته است نرخ باروری بالاتر از استانداردهای اتحادیه اروپا را داشته باشد به نحوی که در 10 سال گذشته میانگین نرخ باردار شدن در ازای هر سیکل انتقال جنین در این مرکز  بالاتر از ۴0٪ بوده است.

 

3- تنوع  روش های درمانی :

 در این مرکز کلیه روشها و تکنیک های متفاوت درمان ناباروری به کار گرفته می شود تا طیف وسیعتری از مشکلات ناباروری از میان برداشته شود.  روشهایی  همچون آی. یو. آی ( تزریق داخل رحمی)، لقاح خارج رحمی ( میکرواینجکشن و آی وی اف)، زیفت، اهدای جنین، بانکهای اختصاصی جنین و تخمک و اسپرم جهت حفظ باروری،  جراحی های زنان مانند هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی،  عمل های جراحی در مردان مثل واریکوسل و بیوپسی بیضه از روشهای معمول درمانی و تشخیصی در این مرکز هستند.
مرکز ما نقش کلیدی وبسیار با ارزشی را در بسیاری از پیشرفت های قابل توجه پزشکی در منطقه ایفا کرده است. از جمله نخستین رخداد حاملگی به دنبال انجماد شیشه ای جنین، اولین تشخیص ژنتیکی پیش از لانه گزینی (PGD)، انتخاب جنسیت قطعی به کمک PGD و اولین جراحی MicroTESE ( جراحی میکروسکوپیک بیضه) درشمال ایران حاصل تلاشهای متخصصین این مرکز است.

 

4- امکان مراقبتهای پس از عمل :

در این مرکز کلیه امکانات مراقبت و نگهداری بیماران پس از انجام عملهای جراحی وجود دارد.

 

5- تمرکز امکانات مورد نیاز:

کلیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز قبل و بعد از عمل، از جمله ازمایشگاه بالینی، مرکز تصویر برداری، سونوگرافی، ماموگرافی و داروخانه همه یکجا در مجتمع پزشکی دکتر اسماعیل شهیدی که مرکز درمان ناباروری حضرت مریم نیزدر آن قراردارد  مستقر می باشند و بدین ترتیب مانع از سردرگمی مراجعین جهت دریافت خدمات مناسب خواهد شد.

 

5- موقعیت جغرافیایی:

این مرکز در شهر زیبای ساری و درمجاورت دریای خزر واقع شده و با داشتن آب و هوایی پاک، معتدل و برخورداری از طبیعت زیبای شمال کشور، دوران درمان شما را توام با آرمش و خاطراتی دل انگیز خواهد ساخت.  

 

6 - محیط خانوادگی:

 تیم درمانی - خدماتی این مرکز با فراهم أوردن  محیطی گرم و صمیمی، تلاش می کنند که روندهای درمانی را به آسان ترین و کم تنش ترین وجه ممکن به انجام رسانند.

 

 

 

با ما در ارتباط باشید

دی ان ان