مرکز ناباروری ساری
درباره ی ما

اولین سنگ بنای مرکز درمان ناباروری حضرت مریم(س) با همت زنده یاد دکتر اسماعیل شهیدی و با آینده نگری بی همتای ایشان در شناخت نیازهای جامعه، در سال 1378 در شهر ساری گذاشته شد. هدف اصلی ازتاسیس این مرکز، ارایه درمان های کمک باروری متمرکز و تخصصی به زوج های نابارور این شهر بود. با سپردن مدیریت آن به فرزند ایشان سرکار خانم دکتر مریم شهیدی از سال 1383، مرکزدرمان ناباروری حضرت مریم(س) به یکی از مراکز پیشرو در ارزیابی، تشخیص و درمان ناباروری تبدیل شده است. اکنون با گذشت نزدیک به دو دهه کار حرفه ای، تجربه اندوزی و تلاش پیگیرانه در به روز رسانی تکنیک های درمانی، آوازه ونام این مرکز مرزهای شهر و کشور را درنوردیده و نامی آشنا برای متقاضیان درمان های ناباروری در سطح کشور و منطقه شده واین امکان فراهم گشته که هر ساله صدها زوج تحت درمان قرار گرفته و به باروری موفقیت آمیز دست یابند. تیم پزشکی مرکز درمان ناباروری حضرت مریم(س) از همکاری مجرب ترین و کارآزموده ترین متخصصان درمان نازایی و کمک باروری داخل و خارج از کشور برخوردار بوده و همراه با گروه کارشناسان ماهر و دلسوز رشته های جنین شناسی، مامایی، علوم آزمایشگاهی، روانشناسی و ...، ارائه ی بهترین خدمات به زوج های نابارور را سرلوحه تلاش ها و اهداف خود قرار داده است. پیشرفته ترین امکانات درمانی در مرکز درمان ناباروری حضرت مریم و مجاورت با مرکز جراحی محدود دکتر شهیدی که به تازگی در کنار این مجموعه تاسیس شده است همراه با مراقبت های ویژه پس از درمان در بیمارستان نیمه شعبان در نزدیکی این مرکز، فراهم کننده بهترین شرایط جهت آسایش و راحتی بیماران در روند درمان است. این مرکز در ساختمان پزشکی فوق تخصصی دکتر اسماعیل شهیدی واقع شده است وبا توجه به موجود بودن کلیه امکانات تشخیصی و درمانی در این مجموعه از قبیل آزمایشگاه پاتوبیولوژی بالینی ، مرکز تصویر برداری و کلینیک پزشکان، مراجعین می توانند کلیه نیازهای تشخیصی و درمانی خود را در این ساختمان برطرف سازند. در طول سال های گذشته در مرکز درمان ناباروری حضرت مریم(س)، تجربه و نوآوری گام به گام در کنار یکدیگر به کمک زوج های نابارور آمده اند تا با درنوردیدن راه پرفراز و نشیب درمان ناباروری رویاها را به واقعیت تبدیل کنند. ما مشتاقانه انتظار می کشیم تا رویای شما برای داشتن یک فرزند سالم و خانواده ای گرم را نیز محقق کنیم.

دکتر اسماعیل شهیدی

زنده یاد دکتر اسماعیل شهیدی

AWT IMAGE

تیم تخصصی ما

مرکز درمان ناباروری حضرت مریم با کمک، همراهی، و مدیریت تیمی از متخصصین زبده و دلسوز اداره میشود که هرکدام در زمینه تخصصی خود در زمره ماهرترین افراد هستند. تیم مدیریت، درمان، آزمایشگاه، و پرسنلی که در ارتباط با مراجعین هستند با دقت فراوان شکل گرفته است.

AWT IMAGE

دلیل انتخاب ما

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش های درمان ناباروری در مراکز فراوانی دردنیا و نیز سراسر کشور ایران ارائه می گردد. اما مرکز ما یکی از بهترین گزینه ها برای شماست زیرا :

AWT IMAGE

میزان موفقیت

ارزش گذاری بر کار و خدمات به منظور تشخیص نقاط قوت و ضعف، و بهبود و اصلاح آن از دیرباز یکی از عوامل مهم و موثر درمقوله مدیریت محسوب می شود. این ارزش گذاری بر میزان بهره وری یا موفقیت از سوی دیگر بعنوان شاخصه ای برای کسب اعتبار و جلب اعتماد مخاطبین ...

AWT IMAGE

در اخبار

آنچه درباره موفقیت ما در اخبار می شنوید و میخوانید، در واقع گوشه ای از نتایج تلاشهای این مرکز است که به همت اصحاب رسانه به سمع و نظر مردم می رسد. بازتاب اخبار موفقیت نه تنها مایه دلگرمی ما، بلکه همچنین باعث جلب اعتماد علاقمندانی است که در پی یافتن ...

AWT IMAGE

تحقیق و پژوهش

در این بخش مقالات علمی در مورد درمان و یا شرایط باروری که توسط گروه متخصصین مرکز و یا با حمایت مالی و علمی مرکز درمان ناباروری حضرت مریم به منصه ظهور رسیده با امید ارتقا سطح علمی جامعه پژوهشی بصورت کاملا ازاد در دسترس علاقمندان و محققان قرار میگیرد.

AWT IMAGE

آلبوم تصاویر

دیدن تصاویر مرکز، پرسنل، و گلهای عزیزی که با کمک تیم تخصصی ما پا به جهان گذاشته اند می تواند حس حضور در میان ما را برایتان تداعی کند. حسی که به شما کمک می کند تا ما را بیشتر بشناسید و از راه دور مدتی را در میان ما سپری کنید تا با هم بیشتر احساس نزدیکی کنیم.